Przekaż 1%

Szanowni Państwo.

Rok rozliczeniowy dobiegł końca i składając swoje rozliczenie PIT możecie Państwo przekazać 1% od swego podatku na działanie naszego klubu. Dotychczasowa pomoc staraliśmy się wykorzystać jak najlepiej. W ciągu kilku lat naszego działania dopracowaliśmy się ponad 250 zawodników w pływaniu i żeglarstwie regatowym. W pływaniu stworzyliśmy sportowe klasy pływackie w Szkole podstawowej nr 14, regularnie trenujemy i przywozimy medale. W żeglarstwie regatowym dopracowaliśmy się pełnej drogi szkoleniowej, od małego dziecka pływającego na optymiście, dalej młodzież pływająca na 29er, aż do „starszaków” pływających i ścigających się na olimpijskiej klasie 49er. Ci ostatni w sezonie 2016 zanotowali na swoim koncie Mistrzostwo Polski w Sprincie i Wicemistrzostwo Polski Juniorów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.optysie.pl i strony na fb www.facebook.com/AquaWloclawek tu na bieżąco przedstawiamy co u nas dobrego J.

Ostatnio pisali o nas tu: http://zeglarski.info/artykuly/zbigniew-kacprzak-stopien-wodny-na-wisle-szansa-dla-zeglarzy/

Dziękujemy za dotychczasową pomoc. Jednocześnie informujemy, że zmienił się nr KRS który należy wpisać do PIT. Obecny nr: KRS 0000019217 (w cel szczegółowy należy wpisać: Klub AQUA)
W załączniku przesyłam dwie ściągawki, ułatwiające wypełnienie PIT 37 i PIT 36 J.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam
Jarek Marciniak

Trener KS AQUA