Co mogę?

Co mogę?

Co mogę? Edward odrzekłby wszystko. Ja dziś mogę niewiele. Chciałbym choć w kilku odsłonach przypomnieć kilka naszych wspólnych rejsów, kilka fotek i filmów z realizacji Jego wielkiej pasji, żeglarstwa. Gonił za przygodą. Stawiał czoła wyzwaniom, o których marzyło wielu. Zapraszam do obejrzenia wspomnień z rejsu opłynięcia przez Edzia Wielkiej Pętli Wielkopolskiej. Edward pętla 1 Edward pętla 2 Poniżej kronikarski zapis rejsu z Dobiegniewa na Zalew Wiślany i Kanał Elbląski zmontowany przez Edwarda.   Browarek.

Czytaj więcej

Edward odszedł na wieczną wachtę.

Edward odszedł na wieczną wachtę.

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 9 września 2019 r. odszedł na wieczną wachtę nasz wspaniały niezawodny przyjaciel Edward Przywuski (jacht Krwawica). W naszej pamięci pozostanie na zawsze jako dobry Duch Przystani Dobiegniewo i Serwisu Zalewu Włocławskiego, niezawodny druh, człowiek o wielkim sercu. Łączymy się w bólu z rodziną Edzia. Niech odpoczywa w pokoju. Pogrzeb Edwarda odbędzie się 15 października (wtorek) o godz. 10.00 na Cmentarzu Północnym/Wólka Węglowa. Lokalizacja cmentarza.

Czytaj więcej

Komunikat Rządowego Centrum Bezpieczeństwa z dnia 30 sierpnia br.

Komunikat Rządowego Centrum Bezpieczeństwa z dnia 30 sierpnia br.

Główny Inspektor Sanitarny i Rządowe Centrum Bezpieczeństwa apeluje: w Wiśle, od Warszawy w stronę Gdańska, unikaj kąpieli i sportów wodnych. Nie pij i nie używaj do mycia wody z rzeki. W nawiązaniu do Komunikatu nawigacyjnego nr 34/2019 w sprawie zamknięcia drogi wodnej Wisły w Warszawie ze względu na budowę tymczasowego mostu, w związku z awarią kolektorów ściekowych informuję, że droga wodna Wisły jest zamknięta na odcinku od km 520+000 do 523+000.

Czytaj więcej

Życzenia od YC Bryza

Życzenia od YC Bryza

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam zdrowia, nadziei, zadumy przy płonącej świecy w gronie najbliższych, wspomnień i refleksji o tych którzy odeszli, zwolnienia oddechu, odpoczynku, wspaniałych kolęd  i prezentów pod rozświetloną choinką, oraz snucia marzeń i układania planów na  Nowy, 2019 Rok                                      życzą koleżanki i koledzy z  Jacht Klubu Bryza                                                …

Czytaj więcej
1 2 3 6